+38097-992-70-80

Maître Truffout/Мастер Трюффо

Maître Truffout-кондитерський бренд австрійської сімейної компанії Gunz Warenhandels GmbH. Її заснував Гельмут Гюнц 1986 року. Підприємство спеціалізувалося на поставках іноземних продуктів харчування в Австрію, але 10 років по тому налагодило власне виробництво. Продовольчі товари під різними торговими марками почали експортувати у країни Європи, а сьогодні продукцію Gunz Warenhandels GmbH поставляють на ринки понад 80 держав світу.

У бренд-портфелі Гюнц 20 міжнародних Імен, під якими випускають консерви, макарони, соуси та джеми, снеки, спеції, безалкогольні напої і навіть вино. Але головним товаром протягом трьох десятиліть залишаються солодощі та шоколад.

Для виробництва Maître Truffout використовують африканські какао-боби, добірні горіхи та натуральні інгредієнти. У колекції майстра Трюффо плитковий екстра чорний, білий та молочний шоколад з вмістом какао від 50%, а також шоколадні асорті, праліне, драже, трюфелі з безліччю начинок.

Щоб контролювати якість продукції та оперативно доставляти її споживачеві, родина Гюнц придбала кілька заводів і відкрила великий логістичний центр у Магдебурзі. Звідти перевірені на відповідність європейським стандартам товари відправляють у країни Азії та Балкан, Італію, Іспанію, Польщу.

Показано один результат