+38097-992-70-80

Чорний гіркий шоколад 70% какао з какао-бобами Dolfin

Цена 85 грн.

Продано: 50 шт.

Чорний гіркий шоколад 70% какао з какао-бобами виробництво Dolfin, Бельгія, 70 г

Немає в наявності

Опис

Шоколад Dolfin – це пристрасть

Протягом десятиліть філософія шоколаду Dolfin полягала у змішуванні натуральних, високоякісних інгредієнтів для створення шоколадної маси. Фрукти, спеції, трави, квіти чи навіть велика класика (інгридієнти какао) поєднуються в ідеальних витончених блендах традиційного шоколаду.

Інновація лежить в основі духу шоколаду Dolfin

тому деякі з наших рецептів – справжні вишукані винаходи. Майстри-шоколатьє Dolfin шукають найкращі інгредієнти з тих, які пропонує природа. Вони створюють дивовижні шоколадні бленди, в які ви відчуваєте вишукані та комплексні аромати та смаки, але позбавлені великої кількості цукру та жиру.

Ваше задоволення – мета шоколаду Dolfin

У шоколаді Dolfin використовуються свіжі інгредієнти. Команда Dolfin клієнтоорієнтована. Тільки справжній шанувальник шоколаду створює справжнє натхнення для наступних звершень

Замовте шоколад Dolfin онлайн!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Чорний гіркий шоколад 70% какао з какао-бобами Dolfin”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Часто задаваемые вопросы:

🍫 Как осуществляется упаковка?

Все шоколадные изделия упаковываются так, чтобы уменьшить влияние температуры окружающей среды. Перед отправкой они хранятся в прохладном месте, оборачиваются стрейч пленкой и упаковываются в картонную коробку. Это дает возможность полностью избежать влияний перепадов температур.

🍫 Как быстро осуществляется доставка?

В течение дня происходит обработка заказов и если нет каких-то особых условий, то посылка по Новой почте отправляется на следуюущий день утром. Доставка на ваше отделение Новой почты происходит согласно расписанию компании, но в большинстве случаев это на следующий день. Доставка на отделение УкрПочты примерно 2-3 дня. Justin – согласно графику компании (1-2 дня).