+38097-992-70-80

Galler

Це один із найвпливовіших шоколадних домів Бельгії. Його заснував Жак Галлер 1976 року в містечку Во-су-Шевремонт провінції Льєж. Син пекаря, кращий учень Бельгії, а згодом керівник виробництва Régal des Fées, він домігся того, аби сімейна майстерня у 1994-му, лише через рік після відкриття бутика на Гранд-плас у Брюселі, стала офіційним постачальником шоколаду до бельгійського королівського двору.

У 2018 році Жак відійшов від справ і передав усі акції Galler катарським інвесторам. Компанію очолив фінансовий консультант родини Галлер Сальваторе Йанелло. Він оновив місію бренду і стандарти роботи, скорегував зобов’язання для учасників і партнерів проекту, до традиційної бізнес-моделі додав орієнтир на сучасні, інноваційні тенденції. Наприклад, скоротив штат шоколатьє до 170 осіб, повністю відмовився від використання будь-яких штучних інгредієнтів, а також приєднався до руху Fairtrade – справедливої торгівлі, що допомагає країнам Африки боротися з бідністю. Сертифікат Fairtrade на етикетках солодощів Galler означає, що при виробництві какао для шоколаду створені хороші умови праці, фермери не залучають до роботи дітей, не підтримують гендерну дискримінацію та не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Сьогодні Galler – це 100% Натуральні батончики, плитки та набори шоколадних цукерок з різними начинками. У них відсутні пальмова олія та шкідливі трансжири, мало цукру і багато клітковини. Це бездоганно ніжний, виключно натуральний та надзвичайно смачний шоколад найвищої якості, який обирають не тільки члени королівської родини, а й справжні цінителі солодощів на всіх континентах нашої планети.

Представлено 2 товара